Aktualności

Wycieczka w dniu 18 czerwca 2024 roku - rejon kielecki

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy Seniorzy!

Serdecznie zapraszam na jednodniową wycieczkę „Zamki na Jurze” w dniu 18 czerwca 2024 roku (wtorek). W programie między innymi zwiedzanie zamków w Bobolicach i Mirowie, Muzeum Krasińskich w Złotym Potoku i inne atrakcje.

Wyjeżdżamy mikrobusem z parkingu przy dworcu PKP w Kielcach tegoż dnia o godz. 8:00. Przewidywany powrót do Kielc ok godz. 17:00.

 Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Odpłatność od uczestnika 100,00 zł na pokrycie kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i obiadu,…

Czytaj dalej

Dzień Radcy Prawnego 2024r.

| Kategoria: Dla Radców

Szanowne Koleżanki i Koledzy Radcowie Prawni i Aplikanci Radcowscy

uprzejmie informuję, że Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach po raz kolejny organizuje spotkanie z okazji „Dnia Radcy Prawnego”, które odbędzie się w dniu 29 czerwca 2024r. w Restauracji „Siedem pokus” (adres: Aleja Na Stadion 365, 25-127 Kielce) od godz. 16:30.
Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu do dnia 16 czerwca 2024r. za pośrednictwem aplikacji OIRP24 Kielce w zakładce Wydarzenia/Dzień Radcy Prawnego 2024r.
Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo…

Czytaj dalej

spotkanie Klubu Seniora 22 maja 2024

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy Seniorzy!

Zawiadamiam o kolejnym wiosennym wydarzeniu jakim będzie plenerowe spotkanie w Gospodarstwie Agroturystycznym „Radostowa” w Ciekotach w środę 22 maja br.

Wyjeżdżamy mikrobusem z parkingu przy dworcu PKP w Kielcach tegoż dnia o godz. 12:00. Przewidywany powrót do Kielc ok godz. 17:00.

W czasie pobytu przewidziany jest obiad i podwieczorek oraz napoje gorące i zimne na miejscu. Inne napoje można (a nawet trzeba) zabrać ze sobą.

Ze środków własnych (75zł na osobę) pokrywamy koszty cateringu i usługi…

Czytaj dalej

Spotkanie Klubu Seniora - rejon kielecki

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy Seniorzy!

 

Witam Was po ważnym wydarzeniu jakie miało miejsce w dniu 16 kwietnia 2024r tj.  po Zgromadzeniu Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach. Dziękuję za przybycie i aktywne uczestnictwo.

Mam przyjemność zaprosić Was na kolejne nasze spotkanie. Tym razem spotkamy się w dniu 17 maja 2024r. w godz. 8:45 – 9:00 w gmachu Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach , ul. Artwińskiego 3, główne  wejście po prawej stronie obok wejścia do Przychodni Ginekologicznej.

Przewidywane jest spotkanie z dr n. med.…

Czytaj dalej

Spotkanie teatralne seniorów w dniu 13 czerwca 2024 r. - rejon RADOM

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy!

Seniorzy z Rejonu Radomskiego

 

W dniu 13 czerwca 2024 r . o  godzinie 19:00  w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Radomiu wystawiany będzie  spektakl " Pół na pół " z udziałem radomskich aktorów  - w reżyserii Błażeja Peszek . Jest to przesycona czarnym humorem komedia, opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki.

Dzięki współdziałaniu z Komisją  Integracji Zawodowej i Spraw Socjalnych OIRP w Kielcach i dofinansowaniu z budżetu Komisji  , koszt  udziału w wydarzeniu…

Czytaj dalej

Spotkanie KLUBU SENIORA 23 maja 2024 r. - rejon RADOM

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy!

Seniorzy z Rejonu Radomskiego 

 

Zapraszam serdecznie na inauguracyjnie w tym roku spotkanie  Klubu Seniora w  dniu 23 maja 2024 r. o godz.16- tej  w Różanym Gościńcu w Radomiu przy ul. Rwańskiej 2 . Na spotkaniu  zostanie przedstawiony m.in. plan działalności klubu na rok 2024 r.

Spotkanie rozpoczniemy od zwiedzania wystawy „Salvador Dali w Radomiu” . Organizatorzy wskazują ,że wystawa, która została otwarta w Muzeum Historii Najnowszej w Kamienicy Deskurów pozwala widzom odkryć fascynujący świat sztuki najsłynniejszego…

Czytaj dalej

Koleżanki i Koledzy Seniorzy.

| Kategoria: Seniorzy

Zapraszam Was i dokooptowane osoby towarzyszące na pierwszą w tym roku jednodniową wycieczkę do Nowego Wiśnicza i Tarnowa we wtorek 23 kwietnia.

Ramowy program w załączeniu.

Bezpośrednim organizatorem wycieczki z ramienia Klubu Seniora jest kol. Andrzej Hatalski, który będzie tez pełnił rolę jej pilota.

Odpłatność od uczestników w kwocie 70 PLN będzie pobrana w trakcie wycieczki. Przewidziana jest ona na wydatki związane z obiadem i wstępem na zamek w Nowym Wiśniczu. 

Pozostałe wydatki związane z wycieczką pokryte zostaną ze środków, które…

Czytaj dalej

Zgromadzenie Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach

| Kategoria: Seniorzy

Radca prawny - Członek Klubu Seniora

przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach

 

Na podstawie pkt 3 Zasad funkcjonowania Klubu Seniora przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach uchwalonych przez Zgromadzenie Seniorów w dniu29 marca 2019r. zwołuję na dzień 16 kwietnia 2024r. o godz. 16:00 Zgromadzenie Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach.

Porządek obrad Zgromadzenia Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach przedstawia się następująco:

1. Otwarcie Zgromadzenia.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Wybór…

Czytaj dalej

Spotkanie KLUBU SENIORA 23 marca 2024 TARNOBRZEG

| Kategoria: Seniorzy

Szanowni  Radcowie Prawni

Seniorzy z Rejonu Tarnobrzeskiego 

 

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi mamy okazję  spotkać się inauguracyjnie w 2024 roku w miłej atmosferze w dniu 23 marca  2024 o godz. 15 -tej w Sandomierzu w Restauracji „ Jadwiga „ ul. Marszałka Piłsudskiego 1 .

Zapraszam serdecznie i proszę aby zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu  radcowie prawni seniorzy z Rejonu Tarnobrzeskiego zgłaszali do koleżanek :

Bogusława Boyen tel :602 612 375

Barbary Dubik tel : 515 403 781

Małgorzaty Czwarno-Sieroń tel:…

Czytaj dalej

Spotkanie Klubu Seniora - 06.02.2024r.

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy!

Informuję o drugim w tym roku spotkaniu naszego Klubu. Będzie ono miało miejsce w dniu 6 lutego (wtorek) o godz. 13:00 w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach, ul. Przecznica 6 lok 4.

Proszę o telefoniczne zgłaszanie swego uczestnictwa do Pani Katarzyny Bułaś pod nr tel. 41 341 56 04 wew. 25, w dniach 30 stycznia – 1 lutego br.  w godz. 9:00 – 15:00, a najpóźniej w dniu 5 lutego 2024r. w godz. 9:00 – 15:00.  

Zapraszam wszystkich chętnych Seniorów.

 

Z klubowym pozdrowieniem,
/-/ Tadeusz Pióro

Czytaj dalej