Aktualności

Spotkanie Klubu Seniora - 06.02.2024r.

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy!

Informuję o drugim w tym roku spotkaniu naszego Klubu. Będzie ono miało miejsce w dniu 6 lutego (wtorek) o godz. 13:00 w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach, ul. Przecznica 6 lok 4.

Proszę o telefoniczne zgłaszanie swego uczestnictwa do Pani Katarzyny Bułaś pod nr tel. 41 341 56 04 wew. 25, w dniach 30 stycznia – 1 lutego br.  w godz. 9:00 – 15:00, a najpóźniej w dniu 5 lutego 2024r. w godz. 9:00 – 15:00.  

Zapraszam wszystkich chętnych Seniorów.

 

Z klubowym pozdrowieniem,
/-/ Tadeusz Pióro

Czytaj dalej

Przekaż 1,5% na rzecz Fundacji Radców Prawnych Subsidio Venire

| Kategoria: Dla Radców

Przekaż proszę 1,5 % swojego podatku za 2023 rok na rzecz organizacji pożytku publicznego Fundacji Radców Prawnych Subsidio Venire !!!

Fundacja Subsidio Venire nieprzerwanie od 2009 roku niesie pomoc tym radcom prawnym i ich rodzinom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Stworzona została przez radców dla radców, aby dać wyraz jedności i solidarności środowiska. Okazała się bardzo potrzebną organizacją, która zapewnia wsparcie finansowe i materialne.

– W ciągu ostatniego roku Fundacja pomogła 17 radcom prawnym, aplikantom i ich…

Czytaj dalej

Inauguracyjne spotkanie Klubu Seniora w 2024 roku

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy!

Zapraszam na inauguracyjne w roku 2024 spotkanie Klubu Seniora, które odbędzie się w Restauracji Kieleckiej przy ul. Głowackiego w Kielcach (gmach Filharmonii Świętokrzyskiej) we wtorek, 9 stycznia 2024r. o godz. 1300.

W programie 3-daniowy obiad i drinki (wino i piwo). Podsumujemy także działalność Klubu w rejonie kieleckim za 2023 rok.

Nie dysponujemy jeszcze środkami finansowymi z Izby, toteż koszty uczestnictwa w kwocie 100 złotych od osoby pokrywamy z własnych środków (zbiórka na miejscu).

Przy dodatkowych…

Czytaj dalej

Spotkanie opłatkowe 2023r.

| Kategoria: Dla Radców

Koleżanki i Koledzy,

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia mamy okazję spotkać się ponownie, aby w miłej i świątecznej atmosferze móc podzielić się opłatkiem.

Zapraszamy zatem serdecznie wszystkich radców prawnych oraz aplikantów radcowskich w dniu 15 grudnia 2023 r. do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach sala Lustrzana.

Kolacja Wigilijna rozpocznie się o godzinie 17:00.

Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu Wigilijnym za pośrednictwem aplikacji OIRP24Kielce.

Zapisy znajdują się w zakładce…

Czytaj dalej

Do Koleżanek I Kolegów Seniorów z Rejonu Tarnobrzeskiego

| Kategoria: Seniorzy

Zapraszam Koleżanki i Kolegów Seniorów z Rejonu Tarnobrzeskiego do udziału w spotkaniu teatralnym w Tarnobrzegu w Tarnobrzeskim Domu Kultury w ramach 45.Barbórkowej Dramy Teatralnej .

Spektakl OSZUŚCI  w reżyserii Jana Englerta odbędzie się w dniu 27 listopada 2023 o godz.17 -tej ( poniedziałek ) w Sali Tarnobrzeskiego Domu Kultury w Tarnobrzegu przy ulicy Juliusza Słowackiego 2 .

Po spektaklu ,który trwa 110 minut z przerwą spotkamy się w  Pizzerii Italiano  w Tarnobrzegu przy ulicy Kościuszki 7 ( przejście niedaleko siedziby Tarnobrzeskiego…

Czytaj dalej

KOMUNIKAT - PRACE IZBY

| Kategoria: Dla Radców

Szanowni Państwo,

w dniu 31 października 2023 r. (wtorek) Biuro Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach będzie nieczynne z uwagi na prace konserwacyjno-techniczne. Obsługa interesantów odbywać będzie się w trybie zdalnym. Zachęcam do kontaktu e-mailowego pod adresem: izba@remove-this.oirpkielce.pl

 

                 Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
                   w Kielcach

         /-/ Beata Cedro-Łosak

Czytaj dalej

Wycieczki do Bydgoszczy, Torunia i Biskupina

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy,

W załączeniu przedstawiam program wycieczki do Bydgoszczy, Torunia i Biskupina przygotowany przez jej organizatora Biuro Turystyczne ABEX w Kielcach.

W wycieczce uczestniczyć mogą wpisani na listę w OIRP Kielce radcowie prawni i osoby im towarzyszące.

 Uprawnieni członkowie Klubu Seniora otrzymają dofinansowanie kosztów wycieczki w kwocie 200zł na osobę.

Zdecydowani na uczestnictwo są proszeni o wpłacenie na konto bankowe Biura ABEX  numer 19 1940 1076 3157 425 50000 0000, zaliczki w wysokości 400 zł w terminie do dnia…

Czytaj dalej

Dzień Radcy Prawnego

| Kategoria: Dla Radców

Szanowne Koleżanki i Koledzy Radcowie Prawni i Aplikanci Radcowscy,

 

uprzejmie informuję, że Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach po raz kolejny organizuje spotkanie z okazji „Dnia Radcy Prawnego”, które odbędzie się w dniu 24 czerwca 2023r. w Restauracji „Siedem pokus” (adres: Aleja Na Stadion 365, 25-127 Kielce) od godz. 16:30.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu do dnia 16 czerwca 2023r. za pośrednictwem aplikacji OIRP24 Kielce w zakładce Wydarzenia/Dzień Radcy Prawnego. 

Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo…

Czytaj dalej

Piknik Jedlnia - komunikat

| Kategoria: Dla Radców

Miło jest nam poinformować, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Kielcach jest współorganizatorem Prawniczego Festynu Sportowo-Rodzinnego w Radomiu.

   

Zapraszamy naszych radców prawnych i aplikantów radcowskich do wspólnego rodzinnego kibicowania i zabawy na świeżym powietrzu.

Zgłaszajcie swoje uczestnictwo do 24 maja 2023 na adres: jzielezinski@remove-this.wp.pl.

   

Kiedy?

3 czerwca 2023 roku

Gdzie?

JEDLNIA LETNISKO Stadion Jodły

   

    Plan wydarzenia:

    12.50- uroczyste otwarcie festynu

    13.00-14.40  - mecz prawników RADOM- KIELCE

  …

Czytaj dalej

KOMINUKAT - PRACE IZBY

| Kategoria: Dla Radców

Szanowni Państwo,

 

informujemy, iż w dniu 2 maja 2023 r. Biuro Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach będzie nieczynne.

 

 

                 Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
                   w Kielcach

          /-/ Beata Cedro-Łosak

Czytaj dalej