Aktualności

Pełnomocnik z urzędu - III Nsm 159/23

| Kategoria: Dla Radców

Chętnych do pełnienie funkcji pełnomocnika z urzędu w sprawie III Nsm 159/23 prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: obslugaradcow@oirpkielce.pl do dnia 8 lutego 2023r. do godz. 12.00 (decyduje kolejność zgłoszeń). W temacie maila proszę podać sygnaturę sprawy.

Czytaj dalej

Pełnomocnik z urzędu - V U 1800/22

| Kategoria: Dla Radców

Chętnych do pełnienie funkcji pełnomocnika z urzędu w sprawie V U 1800/22 prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: obslugaradcow@oirpkielce.pl do dnia 8 lutego 2023r. do godz. 12.00 (decyduje kolejność zgłoszeń). W temacie maila proszę podać sygnaturę sprawy.

Czytaj dalej

Pełnomocnik z urzędu - III RCo 5/23

| Kategoria: Dla Radców

Chętnych do pełnienie funkcji pełnomocnika z urzędu w sprawie III RCo 5/23 prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: obslugaradcow@oirpkielce.pl do dnia 8 lutego 2023r. do godz. 12.00 (decyduje kolejność zgłoszeń). W temacie maila proszę podać sygnaturę sprawy.

Czytaj dalej

Kurator-VII Ns 921/20

| Kategoria: Dla Radców

Chętnych do pełnienie funkcji kuratora w sprawie  VII Ns 921/20  prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: obslugaradcow@oirpkielce.pl do dnia 3 lutego 2023r. do godz. 12.00 (decyduje kolejność zgłoszeń). W temacie maila proszę podać sygnaturę sprawy.

Czytaj dalej

XIV Mistrzostwa Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej- Kielce 2023

| Kategoria: Dla Radców

Szanowni Państwo,


uprzejmie zapraszamy na XIV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej, zaplanowane na dni 13 - 16 kwietnia 2023r., organizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Kielcach. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się w załącznikach.


Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach

/-/ Andrzej Głogowski

 

Czytaj dalej

Szkolenia organizowane w I półroczu 2023r. oraz szkolenie w hotelu "Pegaz" w Krynicy Zdrój

| Kategoria: Dla Radców

Szanowni Państwo,

na prośbę Prezesa Zarządu Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire”,  zamieszczamy ogłoszenia o szkoleniach organizowanych w I półroczu 2023r.  oraz o szkoleniu w hotelu „Pegaz” w Krynicy Zdrój, które odbędzie się  w dniach 30.03.-2.04.2023r.

Czytaj dalej

Premiera nowych szkoleń na platformie e-KIRP – 26 stycznia

| Kategoria: Dla Radców

Komisja Doskonalenia Zawodowego KRRP zaprasza radców prawnych ze wszystkich okręgowych izb na cykl szkoleń z e-KIRP organizowanych w 2023 r. w każdy czwartek (z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy). Premiera dwóch nowych szkoleń online odbędzie się w czwartek 26 stycznia 2023 r.

W programie są:

1. Umowy w zakresie prawa autorskiego. Prowadzący: r.pr. Roman Bieda. Start: godz. 17.00.

2. Prawo pracy. Uzupełniająca odpowiedzialność cywilnoprawna w związku z rozwiązaniem umowy o pracę. Prowadzący: SSR Andrzej Kurzych. Start: godz. 19.00.

Z…

Czytaj dalej

XL Prawniczy Rajd Bieszczadzki „Okoliczności Bieszczadzkie” 6-11 czerwca 2023 r. w Polańczyku

| Kategoria: Dla Radców

Przesyłamy informację od Zrzeszenia Prawników Polskich – Zarządu Wojewódzkiego w Rzeszowie, w sprawie organizacji XL Prawniczego Rajdu Bieszczadzkiego „Okoliczności Bieszczadzkie”  w dniach 6-11 czerwca 2023 r. w Polańczyku. Szczegóły znajdują się w załącznikach.
 

Czytaj dalej

Oferta II edycji Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego

| Kategoria: Dla Radców

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą II edycji Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego prowadzonego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Celem studiów podyplomowych jest podniesienie umiejętności uczestników w zakresie prawa i postępowania podatkowego. I edycja Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego, która odbyła się w roku akademickim 2021/2022 cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy.
Program studiów obejmuje 185 godzin zajęć dydaktycznych, w ramach których realizowane…

Czytaj dalej

Ankieta

| Kategoria: Dla Radców

Na prośbę magistra Marcina Sowały, doktoranta i asystenta w Katedrze Postępowania Karnego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, przygotowującego obecnie rozprawę doktorską pt. „Orzekanie kasatoryjne w sądzie odwoławczym w kontekście zasady fair trial”, udostępniamy ankietę służącą badaniom:

https://forms.gle/B9Kn3KFP11umfKur6

 

Czytaj dalej