Aktualności

Filtrowanie

Pełnomocnik z urzędu - III Nsm 159/23

| Kategoria: Dla Radców

Chętnych do pełnienie funkcji pełnomocnika z urzędu w sprawie III Nsm 159/23 prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: obslugaradcow@oirpkielce.pl do dnia 8 lutego 2023r. do godz. 12.00 (decyduje kolejność zgłoszeń). W temacie maila proszę podać sygnaturę sprawy.

Czytaj dalej

Pełnomocnik z urzędu - V U 1800/22

| Kategoria: Dla Radców

Chętnych do pełnienie funkcji pełnomocnika z urzędu w sprawie V U 1800/22 prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: obslugaradcow@oirpkielce.pl do dnia 8 lutego 2023r. do godz. 12.00 (decyduje kolejność zgłoszeń). W temacie maila proszę podać sygnaturę sprawy.

Czytaj dalej

Pełnomocnik z urzędu - III RCo 5/23

| Kategoria: Dla Radców

Chętnych do pełnienie funkcji pełnomocnika z urzędu w sprawie III RCo 5/23 prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: obslugaradcow@oirpkielce.pl do dnia 8 lutego 2023r. do godz. 12.00 (decyduje kolejność zgłoszeń). W temacie maila proszę podać sygnaturę sprawy.

Czytaj dalej

Kurator-VII Ns 921/20

| Kategoria: Dla Radców

Chętnych do pełnienie funkcji kuratora w sprawie  VII Ns 921/20  prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: obslugaradcow@oirpkielce.pl do dnia 3 lutego 2023r. do godz. 12.00 (decyduje kolejność zgłoszeń). W temacie maila proszę podać sygnaturę sprawy.

Czytaj dalej

Komunikat Prezesa Klubu Seniora

| Kategoria: Seniorzy

Koleżanki i Koledzy,

z okazji 10 rocznicy utworzenia Klubu Seniora przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach zapraszam na okolicznościowe spotkanie w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach, przy ul. Przecznica 6/4, we wtorek, 21 lutego, o godz. 12:00.
Porządek spotkania przewiduje:
1. Otwarcie i powitanie przybyłych
2. Skrótowe przedstawienie przez Tadeusza Pióro historii Klubu Seniora
3. Wystąpienie Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych i wręczenie dyplomów
4. Wspólny posiłek
5. Wystąpienie koordynatorów i członków klubu.

Czytaj dalej

Konferencja podatkowa UMK Toruń 10-11 marca 2023

Szanowni Państwo,


na prośbę dr hab. Wojciecha Morawskiego, prof. UMK, serdecznie zapraszamy na organizowaną przez Katedrę Prawa Finansów Publicznych UMK konferencję "VIII Toruński Przegląd Orzecznictwa Podatkowego", która odbędzie się w dniach 10-11 marca 2023 r. zarówno w formule stacjonarnej jak i online. Jak co roku referat wprowadzający wygłosi Prezes Izby Finansowej NSA sędzia Jan Rudowski. Wszelkie informacje o konferencji znajdują się na stronie konferencji: https://www.law.umk.pl/kpfp/konferencje/torunski-przeglad-orzecznictwa-podatko…

Czytaj dalej

XIV Mistrzostwa Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej- Kielce 2023

| Kategoria: Dla Radców

Szanowni Państwo,


uprzejmie zapraszamy na XIV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej, zaplanowane na dni 13 - 16 kwietnia 2023r., organizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Kielcach. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się w załącznikach.


Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach

/-/ Andrzej Głogowski

 

Czytaj dalej

Szkolenia organizowane w I półroczu 2023r. oraz szkolenie w hotelu "Pegaz" w Krynicy Zdrój

| Kategoria: Dla Radców

Szanowni Państwo,

na prośbę Prezesa Zarządu Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire”,  zamieszczamy ogłoszenia o szkoleniach organizowanych w I półroczu 2023r.  oraz o szkoleniu w hotelu „Pegaz” w Krynicy Zdrój, które odbędzie się  w dniach 30.03.-2.04.2023r.

Czytaj dalej

Pobyt Wielkanocny dla radców prawnych seniorów w terminie 4-12 kwietnia 2023 r. - Karpacz

| Kategoria: Seniorzy

Szanowni Państwo,

 

na prośbę Wiceprezesa KRRP r. pr. Michała Korwka w załączniku przesyłamy ofertę na pobyt Wielkanocny dla radców prawnych seniorów w terminie 4-12 kwietnia 2023 r. w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym „Krucze Skały” w Karpaczu.

Czytaj dalej

„Świadomy swoich praw obywatel” - zaproszenie do wzięcia udziału w prowadzeniu zajęć szkolnych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz zajęć w placówkach przedszkolnych.

Koleżanki i Koledzy,

wraz z rozpoczęciem Nowego Roku rusza projekt: „Świadomy swoich praw obywatel”, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród prowadzących zajęcia, jak i uczestników. W ramach tego projektu przez radców prawnych i aplikantów radcowskich prowadzone są zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a od dwóch lat także w placówkach przedszkolnych.

W ramach projektu prowadzący przedstawiają zawody prawnicze, jak również omawiają wybrane przez uczniów zagadnienia prawne. Zatem zapraszam Was…

Czytaj dalej