Aktualność

Zaproszenie na Business & Negotiation Winter Academy

| Kategoria: Dla Radców

W załączeniu przekazuję informacje dotyczące Business & Negotiation Winter Academy.

Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Kielcach
Beata Cedro - Łosak 

 

Szanowni Państwo,

w imieniu stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS), działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu mam przyjemność zaprosić członków Państwa izby do udziału w Business & Negotiation Winter Academy – intensywnym szkoleniu prowadzonym
w języku angielskim, które odbędzie się w trakcie dwóch weekendów w lutym i marcu 2021 (26 – 28 lutego i 5 – 7 marca).

Celem Business & Negotiation Winter Academy jest nauczanie podstawowych i złożonych technik negocjacji, planowania działalności gospodarczej oraz optymalizacji procedur organizacyjnych. Program adresowany jest do aplikantów i prawników, managerów oraz przyszłych i obecnych przedsiębiorców.
Kursy będą prowadzone przez dwóch światowej klasy prowadzących: Steve Szrom, J.D. (Harvard University) – w części dotyczącej Negotiation Methods and Techniques oraz Per Bylund, Ph.D. (Oklahoma State Univesity) – w części dotyczącej Business – Planing from Scratch: Entrepreneurship in Theory and Practice.
Business & Negotiation Winter Academy będzie składać się z dwóch kursów, które obejmują łącznie ok. 30 godzin. Mimo iż każdy dzień będzie się różnić, Akademia będzie składać się z wykładów, ćwiczeń praktycznych w parach lub małych grupach, a także podsumowania prowadzonego
w większych grupach. Ze względów sanitarnych i w celach prewencyjnych kursy będą prowadzone w formie zdalnej – wideokonferencji. Zajęcia rozpoczynają się w piątki o godz. 18.00 i kończą w niedzielę wieczorem.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie tej informacji wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób. Polecamy aplikować już dziś, ponieważ opłata early bird wynosi tylko 129 euro. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org.), a także aplikowania poprzez formularz Google (https://forms.gle/ZYfujmVMXap8gNKU8).

W załączniku przesyłam oficjalną ofertę szkolenia (w wydaniu otwartym dla szerokiego grona odbiorców). Na życzenie, jesteśmy w stanie także przygotować oferty specjalnie dostosowane tylko do Państwa potrzeb (np. cykliczne szkolenia dla mniejszych grup warsztatowych).

Z wyrazami szacunku
Jan Biedny

Wróć