Aktualność

Zaproszenie do udziału w wyjątkowej w skali kraju Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (ARWiPS).

| Kategoria: Dla Radców

W załączeniu przekazuję informację o Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej,która odbędzie się w kwietniu 2021.

Wicedziekan Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Kielcach
Marcin Cecot


Szanowni Państwo,
w imieniu stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS) działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu mam przyjemność zaprosić członków Państwa Izby – radców prawny i aplikantów – do udziału w wyjątkowej w skali kraju Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (ARWiPS), która odbędzie się w kwietniu 2021.
Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej to solidna dawka czysto praktycznej wiedzy, której nie uczy się na studiach czy w toku aplikacji prawniczych. Program adresowany jest tym samym do osób chcących podnieść swoje kompetencje i poczuć się pewniej na sali rozpraw.
Charakter kursów jest zróżnicowany, obejmuje bowiem części wykładowe, zajęcia praktyczne w małych grupach, weryfikację uzyskanej wiedzy w większych grupach, a także indywidualną pracę nad głosem z prowadzącą Moduł Wymowa Sądowa. Kontakt przypominający spotkanie twarzą w twarz umożliwią wyodrębnione na platformie e-learningowej pokoje.
Spełnienie warunków udziału w Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej gwarantuje otrzymanie oficjalnego dyplomu uczestnictwa certyfikującego udział w programie i określającego liczbę odbytych godzin zajęć.
W związku z powyższym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą udostępnienia tejże informacji wśród członków Państwa Izby wraz z załączonym przeze mnie oficjalnym zaproszeniem precyzującym warunki udziału oraz zakres merytoryczny kursów proponowanych w ramach Akademii.

Z wyrazami szacunku
Zuzanna Jung

Wróć