Aktualność

Szkolenie online pt. "Legal English for Scholars Made Easy!"

| Kategoria: Dla Radców

W załączeniu przekazuje informację o szkoleniu online pt. "Legal English for Scholars Made Easy!"

Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Kielcach
Beata Cedro- Łosak

 

Szanowni Państwo,

w imieniu stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS), działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu mam przyjemność zaprosić członków Państwa Izby do udziału w Legal English for Scholars Made Easy! – intensywnym weekendowym szkoleniu prowadzonym w języku angielskim, które odbędzie się w dniach 22-24 stycznia (umożliwiając tym samym uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).
Szkolenie Legal English for Scholars Made Easy! prowadzone jest przez native speakera z USA (absolwent George Mason University) i ma ściśle praktyczny i akademicki charakter.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie tej informacji wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób. Polecamy aplikować już dziś i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org.). Opłata early bird obowiązuje tylko do 8 stycznia.
W załączniku przesyłam oficjalną ofertę szkolenia (w wydaniu otwartym dla szerokiego grona odbiorców), gdzie znajdą Państwo szczegółowy program kursu, a także informację jak aplikować.

Z wyrazami szacunku
Jan Biedny
Center For American Studies

Wróć