Aktualność

Szkolenia "Legal Drafting in English Made Easy!" i "Business English and Professional Communication Made Easy!"

| Kategoria: Dla Radców

w załączeniu przekazuję indormację o dwóch szkoleniach : Legal Drafting in English Made Easy! i Business English and Professional Communication Made Easy!.

Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Kielcach
Beata Cedro- Łosak

 

Szanowni Państwo,

Center For American Studies działające we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu zaprasza członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach (w tym aplikantów) do udziału w dwóch synchronicznych i certyfikowanych szkoleniach ze światowej klasy prowadzącymi ze Stanów Zjednoczonych. Szkolenia są jednocześnie reakcją na liczne prośby i ogromne zainteresowanie, które otrzymaliśmy od członków Izby ze względu na wyczerpanie miejsc w ramach naszych poprzednich szkoleń.

Oba czerwcowe szkolenia mają format weekendowy (umożliwiają tym samym udział osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

        1. Szkolenie Legal Drafting in English Made Easy! (11-13 czerwca)

  • Cel szkolenia: Uczestnicy nauczą się jak sporządzać anglojęzyczne dokumenty prawne (pisma procesowe i nieprocesowe oraz umowy) oraz opanują narzędzia i techniki niezbędne do precyzyjnego posługiwania się prawniczym językiem angielskim. 
  • Prowadzący: J. Patrick Higgins (badacz prawa z USA, absolwent George Mason University, autor i redaktor licznych tekstów prawniczych).
  • Termin na rejestrację z 40% rabatem dla członków Izby: 26 maja (wówczas cena to jedyne 299 PLN). Cena regularna to 499 PLN.

    2. Szkolenie Business English and Professional Communication Made Easy! (18-20 czerwca)
  • Cel szkolenia: Uczestnicy opanują terminologię niezbędną w komunikacji profesjonalno-biznesowej oraz nabędą umiejętności wymagane do skutecznego przeprowadzania rozmów i spotkań z klientami, partnerami, współpracownikami i podwładnymi. Uczestnicy nauczą się składać profesjonalnie oferty i propozycje oraz tworzyć służbowe plany. Ponadto Uczestnicy opanują także sztukę dyskutowania na temat spraw wynagrodzeń i finansów oraz reagowania na (trudnych) klientów i partnerów w negocjacjach. 
  • Prowadzący: J. Patrick Higgins (j.w.) oraz Camilla Higgins (native speaker i profesjonalny lektor Business English wyspecjalizowany w pracy z prawnikami).
  • Termin na rejestrację z 35% rabatem dla członków Izby: 2 czerwca (wówczas cena to jedyne 259 PLN). Cena regularna to 399 PLN.

Jednocześnie uprzejmie informujemy o trwających zapisach na szkolenie International Intellectual Property Law Made Easy! (28-30 maja) prowadzone przez amerykańsko-brytyjską adwokat, prof. Susanna Fischer (absolwentkę Oxford University, Princeton University i Virginia Law School). Szkolenie poświęcone jest zagadnieniom międzynarodowych regulacji dotyczących praw własności intelektualnej. Termin na rejestrację z 38% rabatem dla członków Izby: 16 maja (wówczas cena to jedyne 299 PLN). Cena regularna to 479 PLN. 

W załącznikach znajdą Państwo oficjalną ofertę szkoleń wraz z ich szczegółowym planem. Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularze Google do których linki zawarte są w zaproszeniach. Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o szkoleniach wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób


Uprzejmie informujemy, że wraz ze wskazanymi wyżej szkoleniami zamykamy sezon szkoleń otwartych. Z kolejną porcją szkoleń z absolwentami światowej klasy amerykańskich uczelni takich jak Harvard, Princeton, Yale czy Berkeley wracamy we wrześniu. Na życzenie natomiast jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa szkolenia zamknięte. 

 

Z wyrazami szacunku

Łukasz Darby Bartosik, LL.M.

Prezes Center For American Studies

www.cfaspoland.org

Wróć