Aktualność

Spotkanie Opłatkowe

| Kategoria: Dla Radców

Koleżanki i Koledzy, tak jak w każdym roku, organizowane jest spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w dniu 15 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 w restauracji Winnica w Kielcach, na które serdecznie w imieniu Dziekana i Rady OIRP zapraszamy.

Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu do Biura OIRP w Kielcach tel. 41 341 56 04 do Pani Anny Kowalczyk (wew. 20) lub  Pani Katarzyny Bułaś (wew. 22) i Pani Aleksandry Fudali (wew.25) do dnia 11 grudnia 2017r. celem ustalenia ilości uczestników spotkania.

Osoby, które nie zgłoszą swojego udziału w spotkaniu opłatkowym nie będą mogły w nim uczestniczyć ze względu na ilość miejsc jaką Izba zarezerwuje w Restauracji Winnica.

W imieniu Dziekana i Rady OIRP w Kielcach z okazji nadchodzących Świąt składamy życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Zbliżające się Święta niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach życzymy wszystkim wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań, niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą wiele radości, ciepła i optymizmu, a nadchodzący Nowy Rok będzie rokiem spełnionych marzeń.


                Dziekan Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
                 w Kielcach
           /-/ Helena Górniak

Wróć