Aktualność

Koleżanki i Koledzy !

| Kategoria: Seniorzy

Witam Was ponownie po półrocznej przerwie i zapraszam na kolejne spotkanie Klubu Seniora w dniu 23 października b. r. ( piątek ) o godz. 13:30 w Karczmie Telegraf Kielce ul. Karskiego do końca – dolna stacja wyciągu narciarskiego.

Dojazd i powrót indywidualnie . Komunikacją miejską linie 11, 25, 33 , 34-Bukówka, i 198. Przystanek Wrzosowa/ ogródki działkowe.

Przebywać będziemy zależnie od pogody na zewnątrz lub wewnątrz obiektu z zachowaniem wymogów sanitarnych właścicieli i wynikających z aktualnych aktów prawnych .Stosowane przez Was środki ochrony osobistej proszę wziąć ze sobą.

W czasie spotkania zaserwowane zostaną 2 gorące posiłki, piwo i napoje zimne, kawa i herbata oraz słodycze .Koszty poczęstunku pokryte zostaną ze środków Izby na dofinansowanie działalności naszego Klubu. Można przynieść wino i inne trunki według indywidualnych gustów i zapotrzebowań.

Proszę o telefoniczne zgłoszenie swego udziału w spotkaniu Pani Marcie Dobrowolskiej O. I R. P . tel 41 34 15 604 w. 25 w terminie do 19. 10. 2020 r.

 

Prezes Klubu Seniora
Tadeusz\ Pióro

Wróć