Aktualności - Strona 7 z 7

Seniorzy kieleccy- ostatnie trzy miesiące

| Kategoria: Seniorzy

Rozpoczęliśmy 10 kwietnia od spotkania „ Wielkanocnego „ w Winnicy .Gościliśmy 27 osób

To już trzeci raz spotkaliśmy się z takiej okazji .

Przygotowaliśmy pierwszą część śpiewnika klubowego . Na razie zgromadziliśmy 29 piosenek .

Aktualnie w opracowaniu mamy drugą część śpiewnika z 30 utworami .

W spotkaniu plenerowym w Kaczynie  5 maja wzięło udział 9 seniorów . Jak zwykle spacer po okolicznych lasach  i  degustacja potraw przygotowanych przez Państwa Wysockich – właścicieli tamtejszego gospodarstwa agroturystycznego . Potem otworzyliśmy Śpiewnik…

Czytaj więcej

Wycieczka do Puszczy Kozienickiej

| Kategoria: Seniorzy

         Informuję, iż dnia 17-go czerwca radcowie prawni Seniorzy z rejonu Radomia udali się na wycieczkę do pobliskiej Puszczy Kozienickiej, a dokładnie do "Królewskiego Żródła "-atrakcji turystycznej Puszczy.

          Na wycieczkę udaliśmy się busem  ,który zawiózł Nas na umówioną Polanę, będącą zarazem punktem kateringowym z ogniskiem, muzyką i wiatami na wypadek deszczu. Tam czekał na nas Pan Nadleśniczy Tomasz Sot oraz Pani Leśniczy Paulina Plewka , którzy  oprowadzili Nas po ciekawych zakątkach Puszczy aż do Królewskiego Żródła, …

Czytaj więcej

Koleżanki i Koledzy Seniorzy

| Kategoria: Seniorzy

Zapraszam na wycieczkę do Sandomierza, połączoną z regionalnym spotkaniem integracyjnym w dniu 8 lipca 2017r. ( sobota).
Wyjeżdżamy pociągiem z Kielc o 7:34.
Pociąg odjeżdża ze stacji pośrednich Skarżysko – Kamienna 8:10, Starachowice Wsch. 8:36, Ostrowiec Św. 9:00, Ćmielów 9:13 a na dworzec PKP w Sandomierzu przyjedzie o 10:00.
Stamtąd przeniesiemy się w rejon Bramy Opatowskiej podstawionymi autobusami miejskimi. O godz. 10:30 – 10:45 spotkamy się przy fontannie obok Ratusza na  Rynku Starym Miasta
z Koleżankami i Kolegami Seniorami z rejonu…

Czytaj więcej

Wycieczka Seniorów do Wilna

| Kategoria: Seniorzy

Miło mi poinformować, że w dniach 11-14 maja 2017r. odbyła się wycieczka do Wilna zorganizowana przez Klub Seniora przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Impreza przebiegła w znakomitych nastrojach przy słonecznej pogodzie. W wycieczce Uczestniczyło 21 osób, w tym 16 członków Klubu Seniora. Program wycieczki obejmował zwiedzanie Wilna i Troków. Podczas pobytu w Wilnie, na cmentarzu na Antokolu uczestnicy wycieczki spotkali się z Polską delegacją na czele z Szefem Bezpieczeństwa Narodowego i Ambasadorem Polski w Wilnie, po miłej …

Czytaj więcej

Ogłoszenie

| Kategoria: Seniorzy

Uprzejmie informuję, że ze względu na planowaną wycieczkę, spotkanie Klubu Seniora w dniu 6 czerwca br. się nie odbędzie.
Więcej informacji w/s    planowanej wycieczki zostanie rozesłanych  drogą listowną do Seniorów  - po uzgodnieniu szczegółów oraz dokonaniu wszelkich formalności.


  Przewodniczący Klubu Seniora
Okręgowej Izby Radców Prawnych
                 w Kielcach
           /-/ Tadeusz Pióro

Czytaj więcej

Pierwszy kwartał u Seniorów w Kielcach

| Kategoria: Seniorzy

Co miesiąc spotykaliśmy się w lokalu Izby . W tych spotkaniach klubowych uczestniczyło każdorazowo od 14 do 21 osób . Odnotowaliśmy , że w tym roku przybyło do naszego grona  4 nowe osoby .

Po tych dwunastu już od 2015 roku spotkaniach klubowych mamy ponad 20 „ stałych bywalców” . co cieszy na równi z nowo włączającymi się do Klubu .

Gościliśmy Panie  Dziekan Helenę  Górniak  i  Rzecznika Kapituły Funduszu Seniora przy K. R. R. P. Grażynę Brzezińską .

W tym roku duże akcenty towarzyszyły  Dniu Kobiet . Najpierw piętnaścioro z nas obejrzało w…

Czytaj więcej

Uwaga! Wycieczka do Wilna!

| Kategoria: Seniorzy

Klub Seniora Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach organizuje wycieczkę do Wilna  w dniach od 11-14 maja 2017 r. Zapraszamy do udziału Seniorów oraz wszystkich innych członków naszej korporacji wraz z osobami towarzyszącymi. Koszt wycieczki to 780,00zł, który obejmuje przejazd autokarem, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 kolacje, 1 obiad, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota – przewodnika na trasie.

W programie wycieczki przewidziane jest zwiedzanie Wilna i w drodze powrotnej Troków. Szczegółowy program wycieczki przekazuję w załączeniu. Zarówno w…

Czytaj więcej