Aktualności

Koleżanki i Koledzy !

| Kategoria: Seniorzy

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2020 życzę Wam aby był lepszy od mijającego, przyniósł polepszenie zdrowia, więcej radosnych chwil, szczęścia w życiu rodzinnym, a dla pracujących również zwiększenia liczby wypłacalnych klintów.
 
Pierwsze dwa spotkania w 2020 r. organizujemy we wtorki w dniach 7 stycznia i 4 lutego o godz. 15:00. Odbędą się one w siedzibie O. I. R. P. w Kielcach ul. Przecznica 6
Serdecznie zapraszam
 
Komunikat o dalszych naszych przedsięwzięciach w I-ej  połowie 2020 r. ukaże się w miesiącu lutym – po uchwaleniu planu…

Czytaj więcej

Zaproszenie na karnawałowe Cocktail Party

| Kategoria: Dla Radców

W załączeniu przekazuję zaproszenie na karnawałowe Cocktail Party, które odbędzie się w dniu 21 lutego 2020 roku w klubie Czerwony Fortepian w Kielcach.
Proszę o dokonywanie zgłoszeń uczestnictwa do dnia 15 stycznia 2020 roku na adres: izba@oirpkielce.pl

Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Kielcach
/-/ Beata Cedro- Łosak

 

Czytaj więcej

Zmiana danych teleadresowych KRRP

Uprzejmie informujemy, że od 16 grudnia 2019 r. Krajowa Izba Radców Prawnych mieści się pod adresem: Aleje Ujazdowskie 18 lokal 4, 00-478 Warszawa. Zmianie uległy również numery telefonów do KIRP. Na recepcję należy dzwonić pod numer: 22 821 99 71, 22 821 99 72 lub 22 626 82 49.

 

Numery telefonów:

Krajowa Rada Radców Prawnych:

Recepcja: 

tel.         22 821 99 71

22 821 99 72

22 626 82 49
Al. Ujazdowskie 18 lok. 4
00-478 Warszawa
e-mail: kirp@remove-this.kirp.pl

 

Biuro Głównego Rzecznika Dyscyplinarnego:

Dominik Seroka
tel.         22 821 99 71…

Czytaj więcej

Obowiązkowe ubezpieczenie radców prawnych w latach 2020-2022

| Kategoria: Dla Radców

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że 11 grudnia 2019 roku została zawarta, za pośrednictwem brokera Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o., nowa Umowa Generalna pomiędzy Krajową Izbą Radców Prawnych a Towarzystwem Ubezpieczeniowym AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

W ramach umowy, ubezpieczeniem obowiązkowym odpowiedzialności cywilnej objęty jest każdy radca prawny wykonujący zawód oraz zgłoszony do ubezpieczenia przez Okręgową Izbę Radców Prawnych. Składka ubezpieczeniowa za ochronę pozostaje na niezmienionym poziomie w wysokości 228…

Czytaj więcej

Do Koleżanek I Kolegów Seniorów Z Regionu Tarnobrzeskiego

| Kategoria: Seniorzy

Bardzo dziękuje  radcom  z Klubu Seniora Regionu Tarnobrzeskiego którzy uczestniczyli w spotkaniu  radców seniorów w dniu 6 grudnia br. Dziękuje za obecność , za miłą atmosferę a w szczególności za nie kończące się rozmowy.   Tym razem byliśmy z  koleżankami  i kolegami ,którzy  nie posiadają jeszcze statusu seniora,  ale byli z nami dzięki  Małgosi Czwarno , Łukaszowi Wydro i Marzence  Grechuta. W imieniu wszystkich seniorów i własnym bardzo  IM dziękuję za  umożliwienie wspólnego spotkania .

Na spotkaniu podjęliśmy zadania dla Klubu Seniora …

Czytaj więcej

IV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Biegach Terenowych

| Kategoria: Dla Radców

w załączeniu przekazuję  zaproszenie do udziału w IV Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Biegach Terenowych.


Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Kielcach
/-/ Beata Cedro- Łosak

 

Czytaj więcej

Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24.12.19r. ( Wigilia) oraz 31.12.2019r. ( Sylwester) biuro Izby czynne będzie w godz. 8-12, natomiast w dniach 23.12.2019 i 30.12.2019 ( poniedziałek) w godz. 9.00-17.00.

 

Sekretarz Rady

Okręgowej Izby Radców Prawnych

/-/ Beata Cedro- Łosak

 

Czytaj więcej

Koleżanki i Koledzy Radcowie Prawni i Aplikanci Radcowscy!

Koleżanki i Koledzy Radcowie Prawni i Aplikanci Radcowscy!                                 

         Miło m i poinformować, że w dniu 13 grudnia br.  odbyło się spotkanie opłatkowe, któremu towarzyszyły życzenia  świąteczne i  ciepła rodzinna atmosfera.

         Spotkanie to było okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju  Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku.
 
         W uroczystości wzięli  udział Wiceprezesi Krajowej Rady Radców Prawnych – radca prawny Ryszard Ostrowski i radca prawny Michał Korwek oraz…

Czytaj więcej

Dot. dopuszczalnych form informowania i pozyskiwania klientów w świetle przepisów KERP

| Kategoria: Dla Radców

W nawiązaniu do pisma  Przewodniczącego Komisji Etyki i Wykonywania Zawodu KRRP r. pr. Ryszarda Wilmanowicza oraz Wiceprezesa KRRP r. pr. Ryszarda Ostrowskiego  pismo z dnia 6 grudnia 2019 r., zwracam się z prośbą o zajęcie stanowiska w/s dopuszczalnych form informowania i pozyskiwania klientów w świetle przepisów KERP, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności na portalach społecznościowych. Wszelkie sugestie w powyższej sprawie proszę kierować mailowo na adres: oirpkielce@remove-this.izba.pl.

Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Kielcach
/-/…

Czytaj więcej

Komunikat

Koleżanki i Koledzy,

W związku ze zmianami w obsłudze  punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, zachęcam do ukończenia kursu w zakresie mediacji. Starostwa Powiatowe, zgodnie z  ustawą z  dnia 5 sierpnia 2015 roku  o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 294), żądają aby wytypowani radcowie prawni do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej legitymowali się uprawnieniami do prowadzenia mediacji.

Dziekan Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Kielcach
/-/ Helena Górniak

Czytaj więcej