Aktualności

Konferencja naukowa pt. Aktualne problemy zawodów prawniczych

| Kategoria: Dla Radców

Przekazuję zaproszenie do udziału w konferencji naukowej pt. Aktualne problemy zawodów prawniczych, która odbędzie się 11 stycznia 2019 r. w Radomiu.

 

Za udział w konferencji radca prawny uzyskuje 5 punktów szkoleniowych

 

Sekretarz Rady

Okręgowej Izby Radców Prawnych

w Kielcach

/-/ Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej

Rajd Alpejski

| Kategoria: Dla Radców

Zarząd Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu zaprasza na II Rajd Alpejski. Przyszła edycja rajdu będzie trekkingiem wokół Mont Blanc. Tour ten uznawanym jest za jeden z najpiękniejszych na świecie, albowiem biegnie przez zielone przełęcze oraz lazurowe jeziora, nad którymi wspinają się majestatyczne góry z ośnieżonymi szczytami. Niewątpliwym atutem rajdu jest kulturowa różnorodność, gdyż jego trasa wiedzie przez trzy kraje alpejskie: Francję, Włochy oraz Szwajcarię. Trekking zaczniemy od północnej strony Mont Blanc w miejscowości…

Czytaj więcej

Komunikat

| Kategoria: Seniorzy

Drogie Koleżanki i Koledzy !
Nadchodzi 2019 rok , w związku z tym przekazujemy nasz pierwszy komunikat
o działalności Klubu Seniora w I półroczu .


Zaczynamy od „ noworocznego” spotkania w Izbie w dniu 8 stycznia2019 r.o godz. 15:00 .


W lutym też spotykamy się w pierwszy wtorek miesiąca t.j. 5 lutego 2019 r. o 15:00 , tym razem w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach, ul. Ściegiennego 13 .Wysłuchamy tam informacji o placówce i jej nowej siedzibie , a potem zobaczymy najcenniejsze zbiory m.in.…

Czytaj więcej

Życzenia

| Kategoria: Dla Radców

         Wszystkim Radcom Prawnym i Aplikantom Radcowskim  życzymy, aby czas świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił tak, byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany na 2019 rok.


             Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
              w Kielcach
     /-/ Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Kancelaria Przyszłości organizowany przez OIRP we Wrocławiu oraz FBE - zgłoszenia do 15 stycznia 2019r.

| Kategoria: Dla Radców

Zapraszamy wszystkich aplikantów radcowskich i adwokackich,  studentów prawa 4. i 5. roku oraz radców prawnych i adwokatów, którzy nie ukończyli 35. roku życia do udziału w konkursie "Kancelaria Przyszłości”. Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby indywidualne jak i drużyny, które przygotują i prześlą prezentację w formacie Power Point na temat "Kancelarii Przyszłości" do dnia 15 stycznia 2019r.

FINAŁ KONKURSU nastąpi przed międzynarodowym jury w dniu 22 lutego 2019 r. w siedzibie OIRP we Wrocławiu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w tym

Czytaj więcej

Studia Podyplomowe Prawo Ochrony Konsumentów

| Kategoria: Dla Radców

W załączeniu przekazuję informację dot. naboru na II edycję Podyplomowych Studiów "Prawo Ochrony Konsumentów".

                Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
                   w Kielcach
       /-/ Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej

Impreza noworoczna

Komisja Integracji Zawodowej i Spraw Socjalnych zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich OIRP w Kielcach na imprezę noworoczną, która odbędzie się w dniu 18.01.2019 r. o godz. 19:00 w Restauracji "Kraft Bistro" w Radomiu przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 4.
Wszystkich chętnych dobrej zabawy serdecznie zapraszamy.
Udział w imprezie prosimy zgłosić do biura Izby e-mailowo na adres izba@oirpkielce.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.01.2019 r. dokonując jednocześnie wpłaty za udział w imprezie na konto OIRP w Kielcach…

Czytaj więcej


Podsumowanie spotkania opłatkowego

Kielce dnia 17 grudnia 2018r.

Koleżanki i Koledzy Radcowie Prawni i Aplikanci Radcowscy!                                 

         Miło m i poinformować, że w dniu 14 grudnia br.  odbyło się spotkanie opłatkowe, któremu towarzyszyły życzenia  świąteczne i  ciepła rodzinna atmosfera.

         Spotkanie to było okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju  Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku.
 
         W uroczystości wziął udział Wiceprezes Krajowej Rady Radców Prawnych – radca prawny Ryszard Ostrowski oraz zaproszeni…

Czytaj więcej

Komunikat KFS

| Kategoria: Seniorzy

Komunikat KFS w sprawie ogólnopolskich spotkań integracyjno-wczasowych radców prawnych seniorów i turnusach sanatoryjnych w 2019 r.

Przewodniczący Klubu Seniora

     r.pr. Tadeusz Pióro

Czytaj więcej