Aktualności

Vouchery do kina Moskwa

Komisja Integracji Zawodowej i Spraw Socjalnych w Kielcach informuje, iż w ramach integracji zostały zakupione dla członków naszego samorządu vouchery do kina Moskwa ( Kielce, ul. Staszica 5 ) na dowolnie wybrany film – ważne przez pół roku.
Do rozdysponowania mamy 20 sztuk voucherów, które odebrać można w siedzibie Izby – decyduje kolejność przybycia i odbioru biletu.

            Zastępca Przewodniczącego Komisji Integracji Zawodowej i Spraw Socjalnych               …

Czytaj więcej

Święta Wszystkich Świętych

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Kielcach z okazji Święta Wszystkich Świętych wyszła z inicjatywą upamiętnienia radców prawnych, którzy odeszli z naszego grona. W związku z powyższym zapraszamy, każdego, kto chciałby wziąć udział w niniejszej akcji o odebranie z biura Izby upamiętniającej chorągiewki - do zamieszczenia w miejscu spoczynku członka naszego samorządu.

                 Sekretarz
Okręgowej Izby Radców Prawnych
                 w Kielcach
          Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej

KOMUNIKAT KOMISJI ds. INTEGRACJI ZAWODOWEJ i SPRAW SOCJALNYCH przy OIRP w Kielcach

Komisja ds. Integracji zawodowej i spraw socjalnych  zaprasza  wszystkich radców prawnych,  radców prawnych seniorów i aplikantów radcowskich OIRP w Kielcach na spektakl w Teatrze Powszechnym w Radomiu w dniu 10,11 bądź 12 listopada 2017 r. g. 18.00 „Człowiek z La Manchy” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego.

„Człowiek z La Manchy” to broadwayowski musical powstały z inspiracji słynną powieścią Miguela Cervantesa o Błędnym Rycerzu z La Manchy. Szlachetny i prawy Don Kichot wyrusza w świat niesiony chęcią pomocy innym i obrony słabszych. Raz po…

Czytaj więcej

Komunikat

Koleżanki i Koledzy,

informuję, że w dniu 22 września 2017 roku odbyła się Uroczystość 35-lecia Samorządu Radców Prawnych zorganizowana przez Krajową Radę Radców Prawnych w Warszawie.

Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim i miała bardzo podniosły charakter.

W obchodach udział wzięli: Pani Małgorzata Maria Gersdorf – Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego, Dr Adam Bodnar Rzecznik Praw Obywatelskich, Pan Dariusz Zawistowski Przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa i inni znakomici Goście.

Nasza Dziekan Helena Górniak została wyróżniona medalem za…

Czytaj więcej

Ogłoszenie Przewodniczącego Klubu Seniora przy OIRP w Kielcach

| Kategoria: Seniorzy

Informuję Koleżanki i Kolegów , że tytułem eksperymentu wprowadzamy na okres 3 miesięcy, czyli od 17 września do 17 grudnia 2017 r. nowy system dofinansowania ze środków OIRP w Kielcach, kosztów udziału Seniorów w różnych imprezach kulturalnych i sportowych.

 Każdy z Seniorów będzie miał w tym okresie możliwość skorzystania z dofinansowania do ceny jednego biletu na taką imprezę nieprzekraczającej 120 zł .

         W tym celu należy przedłożyć wykorzystany bilet do księgowości OIRP w Kielcach , ul. Przecznica 6 osobiście lub listownie.

Przedkładaj…

Czytaj więcej


KONKURS " RISING STARS PRAWNICY - LIDERZY JUTRA 2017"

w załączniku przekazuję informację dot. konkursu "Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2017"

 

Sekretarz Rady

Okręgowej Izby Radców Prawnych

w Kielcach

/-/ Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej