Aktualności

Pielgrzymka Prawników

W załączeniu przekazuję zaproszenie na Pielgrzymkę Prawników, która odbędzie się w dniu 29.04.2017 roku.


                    Sekretarz
Okręgowej Izby Radców Prawnych
                    w Kielcach
          /-/ Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej

INFORMACJA O KONFERENCJI "RADCA PRAWNY W CYBERPRZESTRZENI"

| Kategoria: Dla Radców

Uprzejmie informuję, iż w związku z rozpoczynającym się w dniu 28 marca 2017 roku egzaminem radcowskim i koniecznością oddelegowania 2 pracowników jako wsparcie administracyjno-biurowe Komisji Egzaminacyjnej, w dniach 27-31 marca 2017 roku w Biurze Izby załatwiane będą tylko sprawy bardzo pilne.

                Sekretarz
Okręgowej Izby Radców Prawnych
               w Kielcach
       /-/  Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej

Pierwszy kwartał u Seniorów w Kielcach

| Kategoria: Seniorzy

Co miesiąc spotykaliśmy się w lokalu Izby . W tych spotkaniach klubowych uczestniczyło każdorazowo od 14 do 21 osób . Odnotowaliśmy , że w tym roku przybyło do naszego grona  4 nowe osoby .

Po tych dwunastu już od 2015 roku spotkaniach klubowych mamy ponad 20 „ stałych bywalców” . co cieszy na równi z nowo włączającymi się do Klubu .

Gościliśmy Panie  Dziekan Helenę  Górniak  i  Rzecznika Kapituły Funduszu Seniora przy K. R. R. P. Grażynę Brzezińską .

W tym roku duże akcenty towarzyszyły  Dniu Kobiet . Najpierw piętnaścioro z nas obejrzało w…

Czytaj więcej

Uwaga! Wycieczka do Wilna!

| Kategoria: Seniorzy

Klub Seniora Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach organizuje wycieczkę do Wilna  w dniach od 11-14 maja 2017 r. Zapraszamy do udziału Seniorów oraz wszystkich innych członków naszej korporacji wraz z osobami towarzyszącymi. Koszt wycieczki to 780,00zł, który obejmuje przejazd autokarem, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 kolacje, 1 obiad, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota – przewodnika na trasie.

W programie wycieczki przewidziane jest zwiedzanie Wilna i w drodze powrotnej Troków. Szczegółowy program wycieczki przekazuję w załączeniu. Zarówno w…

Czytaj więcej

LawBay aplikacja dla radców prawnych.

| Kategoria: Dla Radców

LawBay, dedykowana radcom prawnym i pozostałym prawnikom bezpłatna, mobilna aplikacja na smartfony, dzięki której na bieżąco można śledzić prawnicze szkolenia, konferencje i wydarzenia integracyjne odbywające się zarówno w Polsce, jak i za granicą jest już dostępna! Można ją pobrać zarówno na system iOS, jak i Android.
Aplikacja Law Bay jestem projektem Komisji Zagranicznej IX kadencji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Powstała ona dzięki dofinansowaniu Krajowej Rady Radców Prawnych na „najlepszy projekt zagraniczny”. Propozycja…

Czytaj więcej

Informacje Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji Krajowej Rady Radców Prawnych o obowiązkach radców prawnych

| Kategoria: Dla Radców

W załączeniu przekazuję informację Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji Krajowej Rady Radców Prawnych o obowiązkach radców prawnych wynikających z wejścia w życie ustawy o zmianie ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz niektórych innych ustaw z dnia 22 lipca 2016 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 1265).

Czytaj więcej

Uchwała Nr 21/X/2017

| Kategoria: Dla Radców

W załączeniu przekazuję Uchwałę Nr 21/X/2017 Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 16 lutego 2017 roku w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie wysokości składki członkowskiej i składki ubezpieczeniowej, zasad ich uiszczania i podziału.


             Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
               w Kielcach
    /- / Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej