Aktualności - Strona 76 z 79

III edycja Tygodnia Konstytucyjnego „ Moja Konstytucja”

Informujemy, iż w ramach III edycji Tygodnia Konstytucyjnego „ Moja Konstytucja” organizowanego przez Stowarzyszenie im. Zbigniewa Hołdy, prowadzone będą lekcje w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych na temat znaczenia Konstytucji w życiu codziennym.

Prosimy o zgłaszanie się chętnych radców prawnych do prowadzenia zajęć według przygotowanego scenariusza zajęć, który zostanie przesłany zainteresowanym radcom prawnym, którzy zgłoszą swój udział w akcji – w terminie do15 maja 2017 r

Więcej informacji o tej akcji znajduje się w komunikacie…

Czytaj więcej

Radca prawny jako obrońca w postępowaniu przygotowawczym i postępowaniu karnym przed sądem.

W związku z napływającymi uwagami/sugestiami i problemami w zakresie procedury karnej uległ zmianie temat szkolenia na:Radca prawny jako obrońca w postępowaniu przygotowawczym i postępowaniu karnym przed sądem. Informujemy ponadto że są jeszcze wolne miejsca na szkolenie.

Czytaj więcej

Ogłoszenie

W załączeniu przekazuję zaproszenie na bezpłatną konferencję "Nowy Jedwabny Szlak - prawna i gospodarcza współpraca prawników Polski i Chin", która odbędzie się 15 maja 2017 roku w Warszawie.

 

            Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
             w Kielcach
    /-/ Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej

Nieodpłatne warsztaty z zakresu przepisów postępowania egzekucyjnego

"W dniu 19 maja 2017r. w siedzibie Izby w Kielcach przy ul. Przecznica 6 lok.4, w godzinach od 15:00 do 18:00 odbędą się nieodpłatne warsztaty z zakresu przepisów postępowania egzekucyjnego.

Warsztaty poprowadzi Komornik przy Sadzie Rejonowym w Radomiu Jarosław Kiełbasiński.

Ilość miejsc ograniczona - 50. W związku z tym o zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Ilość punktów - 6.

Zgłoszenia należy składać do dnia 12 maja br. drogą mailową (na adres e-mail:…

Czytaj więcej

Ogłoszenie

Krajowa Rada Radców Prawnych realizując inicjatywę stworzenia bazy danych radców prawnych występujących w charakterze pełnomocnika przed ETPCz, informuje, że radcowie prawni zainteresowani takim świadczeniem pomocy prawnej proszeni są o zgłoszenie na adres kirp@kirp.pl następujących danych: imię, nazwisko, numer telefonu, adres do korespondencji, telefon komórkowy, nazwę Kancelarii, adres poczty elektronicznej, preferowany jeżyk obcy do korespondencji oraz zgodę na ich publikację na stronach OIRP, KRRP i TPCz.

           Sekretarz Rady
Okręgowej…

Czytaj więcej

Koleżanki i Koledzy

Informuję, że w dniu 25 kwietnia 2017 roku w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach odbył się etap okręgowy II edycji Ogólnopolskiej Akademii - Konkursu Wiedzy o Prawie organizowanego przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych. Do rywalizacji, po uprzednich eliminacjach szkolnych przystąpiło 66 uczestników - w tym 30 uczniów ze szkół podstawowych i 36 uczniów ze szkół gimnazjalnych.

Komisja w składzie:
- Przewodniczący – r.pr. Andrzej Głogowski – Wicedziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach,
- Zastępca…

Czytaj więcej

III Edycja Tygodnia Konstytucyjnego

Koleżanki i Koledzy
Przekazuję  informację o III edycji Tygodnia Konstytucyjnego- #MojaKonstytucja, w ramach, której prowadzone będą lekcje w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych na temat znaczenia Konstytucji w życiu codziennym organizowanej przez Stowarzyszenie im. Prof. Hołdy
 
Członek Prezydium i Rzecznik Prasowy
         /-/  Elżbieta Molenda
 

Czytaj więcej

Koleżanki i Koledzy

Informujemy, że Klub Adrenalina Kielce Siłownia Cardio przygotował specjalną ofertę dla radców prawnych i aplikantów radcowskich z naszej Izby.

Klub mieści się w "Pasażu Na Stoku" (I piętro), ul. Warszawska 218 D Kielce, posiada bogatą ofertę zajęć fitness, siłownię oraz saunę.

Oto promocyjne warunki dla członków naszej Izby:

- karnet FITNESS OPEN 110zł/os. (możliwość korzystania ze strefy siłowej, cardio, sauny oraz zajęć fitness) zamiast 130zł/os.

- karnet OPEN 100zł/os. (możliwość korzystania ze strefy siłowej, cardio oraz sauny) zamiast…

Czytaj więcej

Zaproszenie

W załączeniu przekazuję zaproszenie na  konferencję  Bielańskie Kolokwia Karnistyczne „Czynny żal jako okoliczność wpływająca na odpowiedzialność karną”, która odbędzie się w dniu  17 maja 2017 roku.

            Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
              w Kielcach
    /-/ Beata Cedro - Łosak 

Czytaj więcej

V Krakowskie Forum Karnistyczne

W załączeniu przekazuję zaproszenie na V Krakowskie Forum Karnistyczne, które odbędzie się w dniu 9 czerwca 2017 roku.

            Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych
             w Kielcach
    /-/ Beata Cedro - Łosak

Czytaj więcej